Firma Bilgileri

HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan TÜRKER MAKİNA San. Tic. Ltd. Şti. jeneratör ve makine sanayi sektöründe kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış olup, bu güne kadar büyük projelere imza atmıştır.

19 yılı aşkın bir süredir, mükemmel hizmetler sunan ve müşterileriyle uzun ömürlü ilişkiler sürdüren TÜRKER MAKİNA GDM JENERATÖR markasıyla birlikte kaliteli yapısını sürekli olarak yükseltmektedir.

Firmamız jeneratör ürünleri alanında 19 yıllık deneyimi ile siz müşterilerine jeneratör ve makine sektöründe bir uzmanla çalışmanın tüm avantajlarını sağlamaktır.

Sahip olduğu uluslar arası ISO-9001 kalite yönetim sistemi belgesi, TSE Belgesi, Garanti Belgesi, Marka Tescil Belgesiyle gerek yurt içi gerekse yurt dışında kendisini kanıtlamış olan firmamız, kaliteli malzeme ve titiz işçiliği ile sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktadır.

Tüm teknik ve ar-ge ekiplerimiz size daha gelişmiş ürünler sunmak için her zaman hizmetinizdedir.

TÜRKER MAKİNA olarak; GDM Jeneratör markamız altında jeneratör üretimi CE ,ISO ,TSE 12601 kalite belgelerine sahip olan firmamız lovol,Perkins ,Deutz ,Ricardo ,Cummins,Deutz,Shangaı Dongfeng gibi dünyaca ünlü dizel motor uygulamalarıyla jeneratör market konseptinin sınırlarını zorluyoruz.

Sizinde projelerinizin bir parçası olmaktan mutluluk duyarız.

 

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, lider bir şirket olmak, misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz

Sektörde aranılan ve güvenilen bir şirket olarak edindiğimiz yeri en iyi şekilde koruyarak sektörünün her alanında aranan bir firma olmak.

Tüm Türkiye’de aranır konuma getirip rakipleri içerisinde ilk sıralara yerleşmek hedefimizdir.

 

FİRMA BİLGİLERİMİZ

TÜRKER MAKİNA SAN. VE TİC. LTD ŞTİ.

OSTİM V.D: 5070724600

TİCARE SİCİL NO : 12118